Libankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Deir Amess/دير عامص, Tyre/قضاء صور, South/محافظة الجنوب: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Deir Amess/دير عامص, Tyre/قضاء صور, South/محافظة الجنوب
Qytet :Deir Amess/دير عامص
Rajon 2 :Tyre/قضاء صور
Rajon 1 :South/محافظة الجنوب
Vend :Liban
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :LB-JA
gjerësi :33.20073
gjatësi :35.33610
Zona Koha :Asia/Beirut
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Deir Amess/دير عامص, Tyre/قضاء صور, South/محافظة الجنوب është e vendosur në Liban.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Deir Amess/دير عامص, Tyre/قضاء صور, South/محافظة الجنوب,None ©2014 kodin postar Query