Libankodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Roumieh/رومية, Matn/قضاء المتن, Mount Lebanon/جبل لبنان: None

None

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Roumieh/رومية, Matn/قضاء المتن, Mount Lebanon/جبل لبنان
Qytet :Roumieh/رومية
Rajon 2 :Matn/قضاء المتن
Rajon 1 :Mount Lebanon/جبل لبنان
Vend :Liban
Kodi Postar :None

Informacione të Tjera
Gjuhë :English/Arabic (EN/AR)
Kodi Rajoni :LB-JL
gjerësi :33.88302
gjatësi :35.62038
Zona Koha :Asia/Beirut
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Roumieh/رومية, Matn/قضاء المتن, Mount Lebanon/جبل لبنان është e vendosur në Liban.Kodi i saj është zip None.

Të tjerët u kërkohet në
Roumieh/رومية, Matn/قضاء المتن, Mount Lebanon/جبل لبنان,None ©2014 kodin postar Query